Nominiranci za neodvisni duh 2019: „Osma ocena“ in „Mi živali“ vodimo

„Osmi razred“



A24

Nominacije za 34. nagrade Independent Spirit Awards so bile objavljene v živo danes popoldne, kar je postavilo oder za sezono nagrad z odločnim indie pogumom. V zadnjih nekaj letih so Indie Spirits postali prvak premajhnih indij (kot lanska zmagovalka za najboljši celovečerec, Ingrid Goes West) in ključni pokazatelj, v katerem bi filmi in predstave lahko končali z oskarjem (Frances McDormand , Allison Janney in Sam Rockwell iz lanskega leta in to so samo igralske kategorije).

Nekateri največji naslovi na leto pa po njihovih pravilih niso upravičeni do letošnjih indijskih žganih pijač, vključno z 'Vice', 'The Sisters Brothers' in 'Mary Queen of Scots', medtem ko je Alfonso Cuarón hvale vreden 'Romi' le kvalificiran za Najboljši mednarodni film.

Priljubljeni, kot sta 'Osma razred' in 'Prva reformacija', sta prevladovali v velikih kategorijah, pri čemer je vsak film zaslužil štiri nominacije, vključno z najboljšo celovečerno vlogo za oba, najboljšo igralko za osmo igralko 'Elsie Fisher' in najboljšega igralca za zvezdo 'Prvo reformirano' Ethana Hawke. 'Mi živali' smo vodili celotno polje s petimi skupnimi nomini. Številni drugi filmi so tudi potegnili več glasov, med drugim 'Ne puščajte sledi', 'Nikoli niste bili res tu', 'Zgodba', 'Če bi Beale Street lahko govoril' in 'Zasebno življenje.'

Letošnjo slovesnost nominacij sta gostila 'Nori bogati Azijci' Gemma Chan in alpinistka Indie Spirit Molly Shannon. Nagrade 2019 Spirit Awards se bodo v soboto, 23. februarja, vrnile v svoj običajni dom znotraj velikega belega šotora, severno od pomola Santa Monice, v živo pa bodo predvajane na IFC.

Celoten seznam nominacij je spodaj.

Najboljša lastnost

Osma ocena

PRVA REFORMIRANA

ČE SE ULICA BEALE LAHKO pogovarja

NE Pusti Sled

TAKOJ NIČ NI V resnici TUKAJ

Najboljši režiser

Debra Granik, Pusti NE TRACE

Barry Jenkins, ČE SE ULICA LAHKO pogovarja

Tamara Jenkins, ZASEBNO ŽIVLJENJE

Lynne Ramsay, NIKOLI NIČ NI resnično TUKAJ

Paul Schrader, PRVI REFORMIRAN

Najboljša prva igra

DEDIŠČINA

OPROSTI KER TE MOTIM

TRGOVINA

ŽIVALI SMO

WILDLIFE

»Dedno«

A24

urnik praznovanja zvezdnih vojn 2019

Najboljše ženske vodstvo

Glenn Close, ŽENA

Toni Collette, HEREDITARNA

Elsie Fisher, osma ocena

Regina Hall, PODPORITE DOBRE

Helena Howard, MADELINE ’; S MADELINE

Carey Mulligan, WILDLIFE

Najboljši moški svinec

John Cho, ISKANJE

Daveed Diggs, BLINDSPOTTING

Ethan Hawke, PRVA REFORMIRANA

Christian Malheiros, SOCRATES

Joaquin Phoenix, NIKOLI NIČ NI resnično TUKAJ

Najboljša podporna ženska

Kayli Carter, ZASEBNO ŽIVLJENJE

Tyne Daly, IZDELAVA KRV

Regina King, ČE SE ULICA LAHKO pogovarja

Thomasin Harcourt McKenzie, PUSTITE NISO TRACE

J. Smith-Cameron, NANCY

Najboljši podporni moški

Raúl Castillo, ŽIVALI

Adam Driver, BLACKKKLANSMAN

451 fahrenheit hbo

Richard E. Grant, LAHKO PREHRANITE ME?

Josh Hamilton, osmi razred

John David Washington, MONSTERI IN MOŠKI

Laura Dern v filmu 'Zgodba'

HBO

Najboljši scenarij

Richard Glatzer (Writer / Story By), Rebecca Lenkiewicz & Wash Westmoreland, COLETTE

Nicole Holofcener & Jeff Whitty, LAHKO PREHRANITE ME?

Tamara Jenkins, ZASEBNO ŽIVLJENJE

Škornji Riley, ŽALO, DA TE POMOČI

Paul Schrader PRVO REFORMIRAN

Najboljši prvi scenarij

Bo Burnham, osmi razred

Christina Choe, NANCY

Cory Finley, THOROUGHBREDS

Jennifer Fox, RAZPIS

Quinn Shephard (Writer / Story By) in Laurie Shephard (Story By), BLAME

Najboljša kinematografija

Ashley Connor, MADELINE ’; S MADELINE

Diego Garcia, WILDLIFE

Benjamin Loeb, MANDY

Sayombhu Mukdeeprom in težko dihanje

Zak Mulligan, ŽIVALI SMO

Najboljša montaža

Joe Bini, NIKOLI NIČ NI resnično TUKAJ

Keiko Deguchi, Brian A. Kates in Jeremiah Zagar, SMO ŽIVALI

Luke Dunkley, Nick Fenton, Chris Gill in Julian Hart, AMERIKANSKE ŽIVALI

Anne Fabini, Alex Hall in Gary Levy, THE TALE

Nick Houy, MID90S

'Mi živali'

Cinereach

Nagrada John Cassavetes

FAKTOR ZA KREMO

NA SEDMI DAN

NIKOLI NIKOLI ’; NAZAJ

SOKRATI

GLAVNA CESTA

Nagrada Roberta Altmana

zasoplost

Najboljši dokumentarni film

VELIČASTNA DRŽAVA TE PLAČE, TO VEČ

RABLJENJE GAPE

OČI IN SIN

NA NJENIH OBLAČILIH

SHIRKERS

OSVOJITI ’; TI SI MOJ BESEDNIK?

Najboljši mednarodni film

POZOR (Južna Koreja)

THE FAVORITE (Združeno kraljestvo)

SRETNI KOT LAZZARO (Italija)

hiša kart sezona 3 epizoda 4

ROME (Mehika)

OBLIKOVALCI (Japonska)

'Hale County to jutro, ta večer'

Nagrada proizvajalcev Piaget

Jonathan Duffy in Kelly Williams

Gabrielle Nadig

Shrihari Sathe

Nekdo, ki bo gledal nagrado

Alex Moratto, SOCRATES

Ioana Uricaru, LEMONADE

Jeremiah Zagar, SMO ŽIVALI

Nagrada Truer Than Fiction

Alexandria Bombach, NA NJIHOVIH ODPADKIH

Bing Liu, RAVNANJE GAP

RaMell Ross, PRODAJNA DRŽAVA TEGA UMORJA, TO VEČ

Letna nagrada Bonnie

Debra Granik

Tamara Jenkins

Karyn Kusama



Top Članki

Kategorija

Pregled

Lastnosti

Novice

Televizija

Orodje

Film

Festivali

Ocene

Nagrade

Box Office

Intervjuji

Klikni

Seznami

Video Igre

Podcast

Vsebina Blagovne Znamke

Nagrade Sezone V Središču Pozornosti

Filmski Tovornjak

Influencerji